Promocje
Owerlok Juki -MO50E
Owerlok Juki -MO50E

1 590,00 zł

Cena regularna: 1 690,00 zł

Najniższa cena: 1 690,00 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Reklamacje i zwroty

Jeśli po dokonaniu zakupu okaże się ,że otrzymany towar  jest uszkodzony, nie działa lub stwierdziłeś niezgodność z umową zakupu , jako konsument masz prawo złożyć reklamację , skontaktuj się z nami i odeślij wadliwy towar.

maszyny@nitexplus.pl

 

Każdy klient po otrzymaniu przesyłki ma obowiązek sprawdzenia jej zawartości w obecności pracownika firmy kurierskiej.Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko jeśli reklamacja będzie spisana  w obecności i przy udziale pracownika firmy kurierskiej. Wszystkie nasze przesyłki są ubezpieczone .

Reklamacje prosimy kierować
pisemnie na adres:Nitex-Plus Małgorzata Czechlowska ul. Głogowska 105, 60-266 Poznań;

w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: maszyny@nitexplus.pl

Zwrot produktu - gwarantowane 14 dni na zwrot

Zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku O prawach konsumenta masz prawo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny  w ciagu 14 dni od daty odebrania przesyłki.Skorzystanie z tego prawa jest możliwe , jeśli w powyższym terminie złożone zostanie pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy.można skorzystać z gotowego wzoru i przesłać go w formie papierowej lub elektronicznej na adres naszego sklepu.Pamiętaj ,ze prawo do odstąpienia od umowy nie daje możliwości bezpłatnego użytkowania produktu.Zgodnie z przepisami ,jeśli zwracany był użyty w większym zakresie niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy sprzedający ma prawo do obciążenia kupującego kosztami umniejszenia jej wartości .

Zwrot towaru może nastąpić gdy ;

produkt nie nosi śladów użytkowania

nie został pozbawiony fabrycznego opakowania

nie został w inny sposób  zniszczony

W przypadku odstąpienia od umowy otrzymujesz zwrot wpłaconej tytułem zakupu kwoty ceny produktów , kosztów wysyłki , pieniądze zostaną odesłane tym samym sposobem , którym dokonałeś zapłaty , chyba ,że wyrazisz zgodę na inną formę. Nastąpi to niezwłocznie po otrzymaniu zakupionego produktu.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl